verado-lite
Jihočeská hospodářská komora Písek město Písek

Umělá inteligence od V-Countu ohlídá počet zákazníků v obchodech

Jihočeská hospodářská komora - Podnikáme v Písku

AktualityUmělá inteligence od V-Countu ohlídá počet zákazníků v obchodech

Umělá inteligence od V-Countu ohlídá počet zákazníků v obchodech


Společnost TWDC Prague přináší na český trh v souvislosti s epidemií Covid-19 nejdokonalejší technologii pro počítání zákazníků v obchodech, obchodních centrech, restauracích a dalších veřejných prostorech – VCARE.

VCARE je ideálním řešením pro retail. V době epidemie usnadní technologie od V-Countu obchodníkům naplnit všechna aktuální hygienická vládní nařízení a omezení, kontrolu počtu aktuálních návštěvníků a zajistit jejich bezpečnost, ale i zdraví personálu provozoven.
Podle Petra Sznapky z TWDC Prague „umožňuje tato technologie V-Countu dokonalý monitoring zákazníků v reálném čase a prostředí. Plug-N-Play sensor Ultima AI fungující na bázi umělé inteligence disponuje přesností 99,9 %. To vše bez ukládání obrazových dat – tedy 100 % anonymně a v naprostém souladu s GDPR.“

VCARE dovede řídit provoz, upozorní personál na aktuální počty návštěvníků a je snadno implementovatelné na stávající hardware (LED obrazovky, in-store displeje a podobně). Sami zákazníci pak snadno mohou na obrazovce sledovat kolik je v prodejně lidí. Pokud dojde k překročení povoleného počtu osob, systém je na to upozorní stejně jako personál prodejen.

V-Count je globální společnost poskytující analytické a monitorovací řešení na bázi IoT a cloudu. V-Count působí ve více jak 100 zemích světa a aktuálně monitoruje na 42 000 lokací pro více jak 900 společností včetně značek jako jsou Samsonite, Samsung, Marks & Spencer, Swatch and Swarovski a mnoho dalších.

TWDC Prague je marketingová a konzultační společnost se sídlem v Praze. Oficiální V-Count distributor pro střední Evropu.

Kontakt: Mgr. Petr Sznapka
E-mail: petr.sznapka@thomaswaynedc.com, Mobil: +420 724 587 731

 

Více informací na webu www.v-count.cz

 

Zdroj:TWDC Prague – Diversity, Creativity & Ideas V-Count CZ – Poznejte své zákazníky,jejich nákupní zvyky a chování v reálném prostředí. (thomaswaynedc.com)
Zveřejněno: 17.2.2021