verado-lite
Jihočeská hospodářská komora Písek město Písek

Podnikni to! Nastartujte vlastní podnikání na bezplatném kurzu!

Jihočeská hospodářská komora - Podnikáme v Písku

AktualityPodnikni to! Nastartujte vlastní podnikání na bezplatném kurzu!

Podnikni to! Nastartujte vlastní podnikání na bezplatném kurzu!


Projekt Podnikni to! podporuje podnikavost v regionech.

Ve spolupráci s městem Písek organizuje v polovině září 2021 pro občany města a přilehlých obcí kurz podnikavosti.

Je určen všem, kteří o vlastním projektu zatím jen uvažují, ale i těm, kteří již na svém projektu aktivně pracují. Během 5 setkání se účastníci seznámí s tím, jak hledat podnikatelské nápady, bezpečně otestují jejich potenciál s minimem rizika a naučí se, jak udělat projekt finančně udržitelným. Účast na kurzu je zdarma a zvána je veřejnost z Písku a okolních obcí, ať už jsou zaměstnaní, na rodičovské dovolené nebo studenti.

Kurzem bude provázet zkušený podnikatel z Písku s dlouholetou praxí. Účastníci se pod jeho vedením na vlastním projektu naučí postupy, jak lze podnikání nastartovat s minimem rizika a zbytečných investic. Navíc se díky letitým zkušenostem lektora kurzu mohou vyhnout největším chybám v začátcích, a také budou mít dostatek prostoru probrat směřování vlastního projektu.

Kurz se drží jednoduchého pravidla: minimum teorie, maximum praxe. Až 80 % z více než 6000 absolventů kurzů Podnikni to! dále aktivně rozvíjí vlastní projekt. Nezáleží na tom, jestli je vaším snem mít menší lokální firmu, přivydělat si vlastním projektem při zaměstnání, nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budete mít smysluplný projekt a hlavně plán, jak jej úspěšně rozjet.

Celkem 5 setkání probíhá jednou týdně vždy ve čtvrtek. První workshop odstartuje ve čtvrtek 16. září 2021 v 17:30 v Městské knihovně. Účast je díky podpoře města Písek zdarma. Zájemci o kurz se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Podnikni to! v Písku nebo jednoduše napsat na e-mail platenikova@podniknito.cz.

Informace o kurzu Podnikni to! v Písku:

  • Kurz je určen pro všechny občany města a okolních obcí.
  • Úvodní workshop začíná 16. září 2021 v 17:30.
  • Kurz proběhne v prostorách Městské knihovny, Alšovo nám. 75/13, 397 01 Písek.
  • Celkem je připraveno 5 tematických setkání, vždy ve čtvrtek od 17:30 do 19:30.
  • Kurz povede profesionální podnikatel.
  • V případě zhoršení epidemiologické situace se kurz bude konat online.

 
Zveřejněno: 23.8.2021