verado-lite
Jihočeská hospodářská komora Písek město Písek

Nová prodejna CYKLOŠVEC v Českých Budějovicích

Jihočeská hospodářská komora - Podnikáme v Písku

AktualityNová prodejna CYKLOŠVEC v Českých Budějovicích

Nová prodejna CYKLOŠVEC v Českých Budějovicích


Dovolujeme si Vám oznámit, že od minulého týdne můžete v hlavním jihočeském městě navštívit zbrusu novou cyklistickou prodejnu se servisem. A to na Lidické třídě, hned vedle pivovaru Samson.

O otevření nových prostor se postarala společnost CykloŠvec navazující na prodejnu Legend bike, která je sem přestěhována z původního místa v Krčínově ulici.

V prodejně CykloŠvec se tak doplňují kola a elektrokola od německého Stevens, amerického Treku, ale i dalších výrobců, jako je Galaxy a Totem. Na své si přijdou i zájemci o komponenty a doplňky, mezi kterými nechybí vidlice Fox a Marzocchi, pláště Kenda, výplety Rodi a Black Jack, komponenty Deda, Shimano a z doplňků zmiňme například Nexelo, M-Wave či Sigmu. Tretry a přilby zastupuje prestižní španělský výrobce Catlike, oblečení Progress sporswear, pláště a duše Kenda a Veben, řetězy KMC, sportovní výživu Penco. A to je jen část z nabitého sortimentu nové prodejny.

Profesionální podporu na Lidické třídě najdou také zájemci o servis kol, elektrokol a odpružení Fox a Marzocchi. Stejně tak slouží nový bikeshop jako výdejní místo e-shopu www.cyklosvec.cz.

adresa prodejny CykloŠvec

Lidická tř. 179/47

České Budějovice

 

otevírací doba

Po – Pá 9 – 12, 13 – 18 hod.

Sobota 9 – 12 hod.

 

kontakt

email: cbudejovice@cyklosvec.cz

tel.: 733 626 379

 

 
Zveřejněno: 5.12.2018