verado-lite
Jihočeská hospodářská komora Písek město Písek

Na kole po Písku bezpečně

Jihočeská hospodářská komora - Podnikáme v Písku

AktualityNa kole po Písku bezpečně

Na kole po Písku bezpečně


Dovolujeme si Vás pozvat na akci Na kole po Písku bezpečně, která se koná tento pátek 22. září od 16 hodin a kterou spoluorganizuje Jihočeská hospodářská komora a podporuje řada jejích členských firem, za což jim patří naše velké poděkování.

Rádi bychom pozvali všechny, kteří jezdí po Písku na kole a chtějí podpořit bezpečnost cyklistů v silničním provozu  k propagační jízdě na kole městem se startem na Fügnerově náměstí v 17 hodin.

Akce se koná v rámci  Evropského týdne mobility. Mezi 16 a 17 hodinou jsou na programu témata jako bezpečnost cyklisty v městském a silničním provozu, zásady 1. pomoci, testování elektrokol, kol a koloběžek a historická kola. V 16 hodin také začíná registrace účastníků propagační jízdy městem. Odjezd je plánován na 17 hodin.

Pro první registrované jsou připraveny pamětní placky, pro ty dospělé navíc ochutnávka PITO pivovaru Samson. V 17.30 se pak koná losování cen pro registrované jezdce, věnované členy JHK Písek. Zejména děti se mohou těšit na koláče pekárny Zlivice.

 
Zveřejněno: 20.9.2023