verado-lite
Jihočeská hospodářská komora Písek město Písek

Firma VŠE PRO TISK představila budoucnost kancelářského tisku

Jihočeská hospodářská komora - Podnikáme v Písku

AktualityFirma VŠE PRO TISK představila budoucnost kancelářského tisku

Firma VŠE PRO TISK představila budoucnost kancelářského tisku


Poslední říjnový den uspořádala firma VŠE PRO TISK s.r.o., jeden ze členů JHK, brunch v krásných nových prostorách Městské knihovny Písek. Event byl na téma budoucnosti kancelářského tisku a tiskových řešení pro malé i větší firmy, školy a obce.

Během prezentace byla představena komplexní tisková řešení, nové technologie a funkce moderních tiskáren HP. Účastníkům byl upřesněn pojem SMS (servisní materiálová smlouva), další podrobnosti a princip fungování pronájmu kancelářské tiskárny s veškerými servisními službami.

Po skončení prezentace byl vylosován šťastný výherce multifunkční tiskárny. Poté si zúčastnění mohli vše otestovat na vlastní kůži. Ve foyer byly připraveny A3 i A4 tiskárny HP, kde si mohli všichni účastníci eventu osahat ovládání či vyzkoušet a posoudit tisk vlastníma očima.

Setkání bylo zakončeno prohlídkou knihovny s poutavým výkladem minulosti jejích zdí a schodišť. Ne vždy totiž v místech městské knihovny stály police s knihami a rozprostíraly se čítárny.

Více informací a možnosti pronájmu firemní tiskárny, SMS a tiskového řešení pro vaši kancelář najdete na webu https://www.pronajmisitiskarnu.cz/.
Zveřejněno: 12.11.2019