verado-lite
Jihočeská hospodářská komora Písek město Písek

Cena Spokojený zákazník – PROGRESS sportswear, s.r.o.

Jihočeská hospodářská komora - Podnikáme v Písku

AktualityCena Spokojený zákazník – PROGRESS sportswear, s.r.o.

Cena Spokojený zákazník – PROGRESS sportswear, s.r.o.


Přinášíme Vám rozhovor s píseckou firmou PROGRESS sportswear, s.r.o., která získala ocenění Spokojený zákazník. Firma je známá výrobou funkčního prádla a sportovního oblečení.

Zeptali jsme se majitele firmy  Zdeňka Zunta:

1.Za jakou činnost Vaše firma ocenění získala? Čím myslíte, že jste si ocenění od poroty zasloužili?

Získali jsme ocenění od Sdružení českých spotřebitelů, konkrétně Národní cenu – Spokojený zákazník. Jak už z názvu vyplývá, znamená to, že na konci našeho výrobního řetězce jsou lidé, kteří dovedou ocenit naši snahu vyrábět kvalitní produkty založené na dlouholetých znalostech v oblasti textilu a špičkových materiálech. Předpokládám, že jsme si ocenění od poroty zasloužili hlavně tím, že jsme jako značka konzistentní a naše produkty mají od výroby po distribuci vysokou přidanou a užitnou hodnotu v očích spotřebitelů. A to nás těší o to více.

2. Jak vnímáte ocenění Spokojený zákazník? Myslíte, že vám toto ocenění může nějak pomoci v rámci podnikání?

Každé ocenění potěší, ale je zároveň závazkem do budoucna. Znamená to pro nás, že nesmíme polevit, ale naopak se musíme ještě více snažit a to na všech frontách, ať už jde o vývoj produktů, design či materiály, které používáme při výrobě. Tuto cenu vnímám jako určité razítko kvality, pečeť, která nám může, ale také nemusí, otevřít dveře novým příležitostem. Záleží jen na nás, jak se k tomu postavíme.

3. Co považujete za důležité činnosti vašeho podnikání, abyste naplnili požadavky a očekávání vašich zákazníků?

Je to zejména důraz na kvalitu našeho oblečení a snaha být neustále na technologické špičce, pokud jde o použité materiály a design. Nesmírně důležité je, že náš veškerý vývoj a klíčová výroba jsou i nadále Made in Písek, což považuji za významný benefit v očích mnoha našich zákazníků. No a v neposlední řadě je důležitý i způsob, jakým s našimi zákazníky komunikujeme prostřednictvím nových médií. Konkrétně mohu zmínit naše nadstandardní služby v době Lockdownu, kdy jsme doručovali naše zboží zcela zdarma a navíc jsme v souvislostí s epidemií Covid-19 zavedli mimořádná hygienická opatření v rámci distribuce.
Zveřejněno: 21.1.2021