verado-lite
Jihočeská hospodářská komora Písek město Písek

Jhk zveřejňuje nabídky firem, které pomáhají ve stavu nouze. Zapojte se i vy!

Jihočeská hospodářská komora - Podnikáme v Písku

AktualityJhk zveřejňuje nabídky firem, které pomáhají ve stavu nouze. Zapojte se i vy!

Jhk zveřejňuje nabídky firem, které pomáhají ve stavu nouze. Zapojte se i vy!


Jihočeská hospodářská komora bude na webových stránkách https://www.jhk.cz/cleni-clenum nově zveřejňovat nabídky jihočeský firem, které ve stavu nouze pomáhají ostatním. Svou nabídku pro všechny ostatní podnikatele i širokou veřejnost mohou bezplatně na webu zveřejnit členské firmy Jhk. Hospodářská komora tak tímto kromě informačního servisu a každodenního poradenství rozšíří svou nabídku služeb, aby pomohla podnikatelům překlenout současnou situaci a vyřešit nepříjemné situace při Vašem podnikání.

„Pokud podnikáte a v současné situaci nabízíte služby či produkty, které mohou pomoci ostatním nebo mohou usnadnit řešení situací v souvislosti s COVID-19, zveřejňěte svou nabídku na https://www.jhk.cz/cleni-clenum, vyzývá Luděk Keist, ředitel Jhk. Zveřejnění nabídek je jednoduché:

  1. Na stránce https://www.jhk.cz/cleni-clenum/uverejneni-nabidky vyplníte formulář s kontaktem na Vaši firmu a kontaktní osobu, můžete připojit i obrázek nebo logo firmy a Vaše webové stránky.
  2. V popisu nabídky doporučujeme co nejvýstižněji a zároveň stručně popsat, co nabízíte a jak můžete ostatním pomoci.
  3. Nabídku oštítkujte podle oboru, do kterého nabídka spadá. Nyní doporučujeme k nabídkám vztahujícím se ke stavu nouze použít  také štítek COVID-19: to případným zájemcům usnadní filtrovat nabídky z konkrétních oblastí a rychleji tak najdou, co hledají.
  4. Pak už jen stačí uveřejnit nabídku.

„Věříme, že tímto můžeme pomoci rozšířit nabízenou pomoc od firem, které mohou být v sočasné situaci ostatním užitečné, ale třeba o jejich nabídce veřejnost či jiní podnikatelé neví,“ doplňuje Luděk Keist, který doufá, že nabízená pomoc a poradenství ze strany Jihočeské hospodářské komory pomůže jihočeským podnikatelům alespoň trochu usnadnit nelehké okolnosti spojené s útlumem podnikání či uzavírání podniků.

Zdroj:https://www.jhk.cz/aktuality/jhk-zverejnuje-nabidky-jihoceskych-firem-ktere-pomahaji-ve-stavu-nouze-zapojte-se-i-vy
Zveřejněno: 24.3.2020